EN İYİ 100 OYUNCU

SIRA AVATAR İSİM PUAN
1HER PUANIM YUNANİSTANA KAPAK :D1364798166
2Player92541020054370
3GERİYE DÖNMEYİ ASLA DÜŞÜNMEDİLER10694900
4Player7212296031580
5berkay5999880
6Player6568785861150
7ÜMİT ACARSOY5711830
8Player4436535626140
9UMUT ERGÜN5325100
10mslmn1145140660
11SULTAN OĞLU SULTAN ABDÜLHAMİD HAN5036340
12Player822434995860
13rotasız kaptan4721190
14Player10159694506510
15Player7489384279870
16TURAN4239230
17Player6866794084510
18UMUT ENES KOCATEPE3347730
19Player3554303326730
20Mustafa3326040
21Player6941653302580
22KESKİN Nişancı Zeynep&Nur3123870
23Player7817203110270
24Player5211243109360
252. kolordu komutanı General3098290
26Player8765803085230
27Player7860073062320
28Çanakkale Geçilmez3053110
29Player8506813053060
30Player6156343037880
31Player8518872933500
32CANAKKALE ZAFERI2917070
33Canakkale icndege vurdular beni2909670
34Player9057322784980
35Player9715222750150
36Player7755972727560
37Player1869332698050
38Player4526172642010
39Player10253102611850
40Ali Kaan DOĞAN2480690
41Çanakkale Yiğitleri2453940
42Player9520242450200
43Player5778462369830
44Player6364212353390
45Çanakkale Zaferi2243500
46Player7355682231140
47Player2720592206500
48Player2003892176820
49Player5480932159660
50HÜSEYİN TEĞMEN 012117070
51Player1882552115740
52Player10274362047330
53Player9801772040450
54Player10191212014220
55Player5661272011460
56HÜSEYİN TEĞMEN2011010
57oğuzhan2002260
58Player694252000560
59Player6539691988040
60Ramazan CAN1979360
61Berat1954650
62Erdem1940550
63Player10559201923510
64Ramazan can1920270
65iduxudjdjjemdj1866230
66Player51371850100
67Player9132061835250
68nusrat1823740
69Player9078261808090
70Türkler asla korkmaz1805170
71Player5321651803460
72Player3982311783520
73Player1910831781460
74Player8819691778640
75Player10417051762810
76fati h1758230
77Player7277291754700
78Player6798981750740
79Player6973181739880
80Player8203911696080
81Player9690661687430
82ALBAY MAHİR ÂLİM PAŞA1685760
83Player9334371674080
84Player8306241662080
85Player7470291661760
86ÇANAKKALE GEÇİLMEZ1653860
87Dr141652130
88miraç1640570
89Player4707421626540
90Player8898521604770
91Player5642701589720
92Player10307281582850
93Ygfufjccjcjcc1572630
94Esatpasa1571410
95DemirciliBozkurt1570360
96MEHMETÇİK1569740
97Player7950761565420
98Player8915751563590
99Player8316751552460
100HANCIOGLU1542130